Strict Standards: Non-static method DB::connect() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/index.php on line 54

Strict Standards: Non-static method DB::parseDSN() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/PEAR/DB.php on line 520

Strict Standards: Non-static method DB::isError() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/PEAR/DB.php on line 557

Strict Standards: Non-static method PEAR::isError() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/index.php on line 56
Hoekse Waard Darts Orgaan - HWDO.NL - speelschema 1e Divisie
Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Nieuws & Mededelingen - Toernooiagenda - Teams & Locaties - Downloads

Speelschema 1e Divisie  (alle weken) 1e Divisie 

Weeknr.
Team 

weeknr dag datum thuisteam uitteam
43 wo 27-10-2021 Schenkeltje - Rimpels 1
43 wo 27-10-2021 After Eight - Trekzakken 2.0
43 do 28-10-2021 A.L.T. - Triple Tien
43 vr 29-10-2021 Boereboeven - Geen Triple Gemist
43 vr 29-10-2021 OBL United - Boerehoeve 1
43 vr 29-10-2021 Zwervers 2 - Een OnSje Meer
             
44 di 02-11-2021 Rimpels 1 - Zwervers 2
44 wo 03-11-2021 Een OnSje Meer - After Eight
44 do 04-11-2021 Trekzakken 2.0 - A.L.T.
44 do 04-11-2021 Triple Tien - OBL United
44 do 04-11-2021 Geen Triple Gemist - Schenkeltje
44 vr 05-11-2021 Boerehoeve 1 - Boereboeven
             
45 di 09-11-2021 Rimpels 1 - Geen Triple Gemist
45 wo 10-11-2021 Schenkeltje - Boerehoeve 1
45 do 11-11-2021 A.L.T. - Een OnSje Meer
45 vr 12-11-2021 Boereboeven - Triple Tien
45 vr 12-11-2021 OBL United - Trekzakken 2.0
45 vr 12-11-2021 Zwervers 2 - After Eight
             
46 wo 17-11-2021 After Eight - A.L.T.
46 wo 17-11-2021 Een OnSje Meer - OBL United
46 do 18-11-2021 Trekzakken 2.0 - Boereboeven
46 do 18-11-2021 Triple Tien - Schenkeltje
46 do 18-11-2021 Geen Triple Gemist - Zwervers 2
46 vr 19-11-2021 Boerehoeve 1 - Rimpels 1
             
48 di 30-11-2021 Rimpels 1 - Triple Tien
48 wo 01-12-2021 Schenkeltje - Trekzakken 2.0
48 do 02-12-2021 Geen Triple Gemist - Boerehoeve 1
48 vr 03-12-2021 Boereboeven - Een OnSje Meer
48 vr 03-12-2021 OBL United - After Eight
48 vr 03-12-2021 Zwervers 2 - A.L.T.
             
49 wo 08-12-2021 After Eight - Boereboeven
49 wo 08-12-2021 Een OnSje Meer - Schenkeltje
49 do 09-12-2021 A.L.T. - OBL United
49 do 09-12-2021 Trekzakken 2.0 - Rimpels 1
49 do 09-12-2021 Triple Tien - Geen Triple Gemist
49 vr 10-12-2021 Boerehoeve 1 - Zwervers 2
             
50 di 14-12-2021 Rimpels 1 - Een OnSje Meer
50 wo 15-12-2021 Schenkeltje - After Eight
50 do 16-12-2021 Geen Triple Gemist - Trekzakken 2.0
50 vr 17-12-2021 Boereboeven - A.L.T.
50 vr 17-12-2021 Boerehoeve 1 - Triple Tien
50 vr 17-12-2021 Zwervers 2 - OBL United
             
51 wo 22-12-2021 After Eight - Rimpels 1
51 wo 22-12-2021 Een OnSje Meer - Geen Triple Gemist
51 do 23-12-2021 A.L.T. - Schenkeltje
51 do 23-12-2021 Trekzakken 2.0 - Boerehoeve 1
51 do 23-12-2021 Triple Tien - Zwervers 2
51 vr 24-12-2021 OBL United - Boereboeven
             
2 di 11-01-2022 Rimpels 1 - A.L.T.
2 wo 12-01-2022 Schenkeltje - OBL United
2 do 13-01-2022 Triple Tien - Trekzakken 2.0
2 do 13-01-2022 Geen Triple Gemist - After Eight
2 vr 14-01-2022 Boerehoeve 1 - Een OnSje Meer
2 vr 14-01-2022 Zwervers 2 - Boereboeven
             
3 wo 19-01-2022 After Eight - Boerehoeve 1
3 wo 19-01-2022 Een OnSje Meer - Triple Tien
3 do 20-01-2022 A.L.T. - Geen Triple Gemist
3 do 20-01-2022 Trekzakken 2.0 - Zwervers 2
3 vr 21-01-2022 Boereboeven - Schenkeltje
3 vr 21-01-2022 OBL United - Rimpels 1
             
4 di 25-01-2022 Rimpels 1 - Boereboeven
4 do 27-01-2022 Trekzakken 2.0 - Een OnSje Meer
4 do 27-01-2022 Triple Tien - After Eight
4 do 27-01-2022 Geen Triple Gemist - OBL United
4 vr 28-01-2022 Boerehoeve 1 - A.L.T.
4 vr 28-01-2022 Zwervers 2 - Schenkeltje
             
6 di 08-02-2022 Rimpels 1 - Schenkeltje
6 wo 09-02-2022 Een OnSje Meer - Zwervers 2
6 do 10-02-2022 Trekzakken 2.0 - After Eight
6 do 10-02-2022 Triple Tien - A.L.T.
6 do 10-02-2022 Geen Triple Gemist - Boereboeven
6 vr 11-02-2022 Boerehoeve 1 - OBL United
             
7 wo 16-02-2022 Schenkeltje - Geen Triple Gemist
7 wo 16-02-2022 After Eight - Een OnSje Meer
7 do 17-02-2022 A.L.T. - Trekzakken 2.0
7 vr 18-02-2022 Boereboeven - Boerehoeve 1
7 vr 18-02-2022 OBL United - Triple Tien
7 vr 18-02-2022 Zwervers 2 - Rimpels 1
             
8 wo 23-02-2022 After Eight - Zwervers 2
8 wo 23-02-2022 Een OnSje Meer - A.L.T.
8 do 24-02-2022 Trekzakken 2.0 - OBL United
8 do 24-02-2022 Triple Tien - Boereboeven
8 do 24-02-2022 Geen Triple Gemist - Rimpels 1
8 vr 25-02-2022 Boerehoeve 1 - Schenkeltje
             
10 di 08-03-2022 Rimpels 1 - Boerehoeve 1
10 wo 09-03-2022 Schenkeltje - Triple Tien
10 do 10-03-2022 A.L.T. - After Eight
10 vr 11-03-2022 Boereboeven - Trekzakken 2.0
10 vr 11-03-2022 OBL United - Een OnSje Meer
10 vr 11-03-2022 Zwervers 2 - Geen Triple Gemist
             
11 wo 16-03-2022 After Eight - OBL United
11 wo 16-03-2022 Een OnSje Meer - Boereboeven
11 do 17-03-2022 A.L.T. - Zwervers 2
11 do 17-03-2022 Trekzakken 2.0 - Schenkeltje
11 do 17-03-2022 Triple Tien - Rimpels 1
11 vr 18-03-2022 Boerehoeve 1 - Geen Triple Gemist
             
12 di 22-03-2022 Rimpels 1 - Trekzakken 2.0
12 wo 23-03-2022 Schenkeltje - Een OnSje Meer
12 do 24-03-2022 Geen Triple Gemist - Triple Tien
12 vr 25-03-2022 Boereboeven - After Eight
12 vr 25-03-2022 OBL United - A.L.T.
12 vr 25-03-2022 Zwervers 2 - Boerehoeve 1
             
14 wo 06-04-2022 After Eight - Schenkeltje
14 wo 06-04-2022 Een OnSje Meer - Rimpels 1
14 do 07-04-2022 A.L.T. - Boereboeven
14 do 07-04-2022 Trekzakken 2.0 - Geen Triple Gemist
14 do 07-04-2022 Triple Tien - Boerehoeve 1
14 vr 08-04-2022 OBL United - Zwervers 2
             
15 di 12-04-2022 Rimpels 1 - After Eight
15 wo 13-04-2022 Schenkeltje - A.L.T.
15 do 14-04-2022 Geen Triple Gemist - Een OnSje Meer
15 vr 15-04-2022 Boereboeven - OBL United
15 vr 15-04-2022 Boerehoeve 1 - Trekzakken 2.0
15 vr 15-04-2022 Zwervers 2 - Triple Tien
             
16 wo 20-04-2022 After Eight - Geen Triple Gemist
16 wo 20-04-2022 Een OnSje Meer - Boerehoeve 1
16 do 21-04-2022 A.L.T. - Rimpels 1
16 do 21-04-2022 Trekzakken 2.0 - Triple Tien
16 vr 22-04-2022 Boereboeven - Zwervers 2
16 vr 22-04-2022 OBL United - Schenkeltje
             
19 di 10-05-2022 Rimpels 1 - OBL United
19 wo 11-05-2022 Schenkeltje - Boereboeven
19 do 12-05-2022 Triple Tien - Een OnSje Meer
19 do 12-05-2022 Geen Triple Gemist - A.L.T.
19 vr 13-05-2022 Boerehoeve 1 - After Eight
19 vr 13-05-2022 Zwervers 2 - Trekzakken 2.0
             
20 wo 18-05-2022 Schenkeltje - Zwervers 2
20 wo 18-05-2022 After Eight - Triple Tien
20 wo 18-05-2022 Een OnSje Meer - Trekzakken 2.0
20 do 19-05-2022 A.L.T. - Boerehoeve 1
20 vr 20-05-2022 Boereboeven - Rimpels 1
20 vr 20-05-2022 OBL United - Geen Triple Gemist