Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Nieuws & Mededelingen - Toernooiagenda - Dagmarathon - Teams & Locaties - Downloads

Singles 2e Divisie 

Het minimaal aantal te spelen wedstrijden: 0 Het maximaal aantal nog te spelen wedstrijden: 0

pos nr. naam speler naam team gesp. gew. gem.   status
1 1e plaats 4387 Koen van de Naald Rimpels 1 6 6 100.00  
2 2e plaats 4354 Christian Smol Geen Triple Gemist 5 5 100.00  
  4950 Joey van den Wildenberg Team Harbour 5 5 100.00  
4 4e plaats 4803 Roland Postma Geen Triple Gemist 9 8 88.89  
5 5e plaats 4937 Charlene Biesheuvel Zwervers 2 7 6 85.71  
  4918 Nick Buyks Geen Triple Gemist 7 6 85.71  
  4901 Dion Mieremet Duyvesteyn 1 7 6 85.71  
8 8e plaats 4914 Harold Rijsdijk Duyvesteyn 1 6 5 83.33  
9 9e plaats 4922 Jan Reedijk Rimpels 1 5 4 80.00  
  4748 Kevin de Vos Zwervers 2 5 4 80.00  
11 11e plaats 4718 Matthijs Vreeman Rimpels 1 4 3 75.00  
12 12e plaats 4747 Arie de Vroedt Zwervers 2 7 5 71.43  
13 13e plaats 4921 Erik van der Griend Rimpels 1 3 2 66.67  
  4917 Leon Lakerveld Rimpels 1 3 2 66.67  
15 15e plaats 4046 Michael Lips After Eight 8 5 62.50  
16 16e plaats 4864 Lucien Letterman Zwervers 2 5 3 60.00  
  4940 Martijn Vermaas Duyvesteyn 1 5 3 60.00  
18 18e plaats 4908 Marco Buyks Geen Triple Gemist 7 4 57.14  
  4930 Jaap van Tiggelen Team Harbour 7 4 57.14  
20 20e plaats 4713 Halling Biesheuvel Zwervers 2 6 3 50.00  
21 21e plaats 4848 Mark den Daas Team Harbour 4 2 50.00  
  4868 Ruard van Dam Team Harbour 4 2 50.00  
  4696 Rob de Klerk After Eight 4 2 50.00  
  4854 Mark Luijendijk Duyvesteyn 1 4 2 50.00  
  4105 Jan Poelman Team Harbour 4 2 50.00  
26 26e plaats 4934 Debbie van Dam-Dikker Team Harbour 2 1 50.00  
  4494 Bart Luyendijk Duyvesteyn 1 2 1 50.00  
  4732 Marco Troost After Eight 2 1 50.00  
29 29e plaats 4177 Wilbert Bijl Rimpels 1 5 2 40.00  
  4433 Peter t Jong Duyvesteyn 1 5 2 40.00  
  4875 Sander van Leeuwen Rimpels 1 5 2 40.00  
  4007 Michel Parren Rimpels 1 5 2 40.00  
33 33e plaats 4023 Arjen Snel Wapen van Nieuw-Beijerland 1 9 3 33.33  
34 34e plaats 4350 Mark Hertsig After Eight 6 2 33.33  
  4874 Yoerie van Lierop Team Harbour 6 2 33.33  
36 36e plaats 4853 Vincent Kranendonk Duyvesteyn 1 3 1 33.33  
  4936 Kieran Walsh Team Harbour 3 1 33.33  
38 38e plaats 4929 Louis van Zuuren After Eight 10 3 30.00  
39 39e plaats 4631 Erwin Nootenboom Geen Triple Gemist 7 2 28.57  
40 40e plaats 4897 Aart van der Sluis Zwervers 2 4 1 25.00  
  4896 Dagmar Zeef Zwervers 2 4 1 25.00  
42 42e plaats 4352 Richard van der Wal Wapen van Nieuw-Beijerland 1 9 2 22.22  
43 43e plaats 4572 Gijs Flake After Eight 5 1 20.00  
  4928 Erwin Fransen After Eight 5 1 20.00  
  4599 Arjon t Jong Duyvesteyn 1 5 1 20.00  
46 46e plaats 4210 Willem Pilanen Wapen van Nieuw-Beijerland 1 8 1 12.50  
47 47e plaats 4861 Edwin de Man Wapen van Nieuw-Beijerland 1 8 0 0.00  
  4807 Jan Anninga Zwervers 2 2 0 0.00  
  4900 Dion Besseling Duyvesteyn 1 2 0 0.00  
  4028 Tom Achterberg Wapen van Nieuw-Beijerland 1 1 0 0.00  
  4849 Ingmar Doolaard Geen Triple Gemist 1 0 0.00  
  4935 Justin de Lange Team Harbour 1 0 0.00  
  4865 Danny van Os Duyvesteyn 1 1 0 0.00  
  4027 Piet Zeeman Wapen van Nieuw-Beijerland 1 1 0 0.00