Strict Standards: Non-static method DB::connect() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/index.php on line 54

Strict Standards: Non-static method DB::parseDSN() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/PEAR/DB.php on line 520

Strict Standards: Non-static method DB::isError() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/PEAR/DB.php on line 557

Strict Standards: Non-static method PEAR::isError() should not be called statically in /home/hwdo/domains/hwdo.nl/public_html/_competitie/index.php on line 56
Hoekse Waard Darts Orgaan - HWDO.NL - singles 2e Divisie
Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Nieuws & Mededelingen - Toernooiagenda - Dagmarathon - Teams & Locaties - Downloads

Singles 2e Divisie 

Het minimaal aantal te spelen wedstrijden: 15 Het maximaal aantal nog te spelen wedstrijden: 0

pos nr. naam speler naam team gesp. gew. gem.   status
1 1e plaats 4803 Roland Postma Geen Triple Gemist 15 14 93.33  
2 2e plaats 4929 Louis van Zuuren After Eight 16 7 43.75  
3 3e plaats 4023 Arjen Snel Wapen van Nieuw-Beijerland 1 15 4 26.67  
4 4e plaats 4352 Richard van der Wal Wapen van Nieuw-Beijerland 1 15 3 20.00  

De volgende spelers hebben niet genoeg wedstrijden gespeeld om in aanmerking te komen voor een eindklassering.

pos nr. naam speler naam team gesp. gew. gem.   status
  4387 Koen van de Naald Rimpels 1 9 9 100.00  
  4354 Christian Smol Geen Triple Gemist 5 5 100.00  
  4314 Ricardo Bollaart Geen Triple Gemist 2 2 100.00  
  4918 Nick Buyks Geen Triple Gemist 13 12 92.31  
  4950 Joey van den Wildenberg Team Harbour 10 9 90.00  
  4922 Jan Reedijk Rimpels 1 8 7 87.50  
  4901 Dion Mieremet Duyvesteyn 1 12 10 83.33  
  4748 Kevin de Vos Zwervers 2 11 9 81.82  
  4718 Matthijs Vreeman Rimpels 1 8 6 75.00  
  4934 Debbie van Dam-Dikker Team Harbour 4 3 75.00  
  4868 Ruard van Dam Team Harbour 7 5 71.43  
  4940 Martijn Vermaas Duyvesteyn 1 10 7 70.00  
  4747 Arie de Vroedt Zwervers 2 10 7 70.00  
  4713 Halling Biesheuvel Zwervers 2 8 5 62.50  
  4854 Mark Luijendijk Duyvesteyn 1 8 5 62.50  
  4908 Marco Buyks Geen Triple Gemist 13 8 61.54  
  4917 Leon Lakerveld Rimpels 1 7 4 57.14  
  4864 Lucien Letterman Zwervers 2 7 4 57.14  
  4937 Charlene Biesheuvel Zwervers 2 11 6 54.55  
  4930 Jaap van Tiggelen Team Harbour 10 5 50.00  
  4921 Erik van der Griend Rimpels 1 6 3 50.00  
  4696 Rob de Klerk After Eight 6 3 50.00  
  4848 Mark den Daas Team Harbour 4 2 50.00  
  4849 Ingmar Doolaard Geen Triple Gemist 2 1 50.00  
  4494 Bart Luyendijk Duyvesteyn 1 2 1 50.00  
  4732 Marco Troost After Eight 2 1 50.00  
  4046 Michael Lips After Eight 13 6 46.15  
  4914 Harold Rijsdijk Duyvesteyn 1 11 5 45.45  
  4433 Peter t Jong Duyvesteyn 1 7 3 42.86  
  4105 Jan Poelman Team Harbour 7 3 42.86  
  4936 Kieran Walsh Team Harbour 7 3 42.86  
  4177 Wilbert Bijl Rimpels 1 10 4 40.00  
  4874 Yoerie van Lierop Team Harbour 10 4 40.00  
  4350 Mark Hertsig After Eight 8 3 37.50  
  4599 Arjon t Jong Duyvesteyn 1 8 3 37.50  
  4007 Michel Parren Rimpels 1 8 3 37.50  
  4865 Danny van Os Duyvesteyn 1 3 1 33.33  
  4875 Sander van Leeuwen Rimpels 1 8 2 25.00  
  4896 Dagmar Zeef Zwervers 2 8 2 25.00  
  4853 Vincent Kranendonk Duyvesteyn 1 4 1 25.00  
  4928 Erwin Fransen After Eight 9 2 22.22  
  4210 Willem Pilanen Wapen van Nieuw-Beijerland 1 14 3 21.43  
  4631 Erwin Nootenboom Geen Triple Gemist 10 2 20.00  
  4897 Aart van der Sluis Zwervers 2 6 1 16.67  
  4572 Gijs Flake After Eight 10 1 10.00  
  4861 Edwin de Man Wapen van Nieuw-Beijerland 1 14 1 7.14  
  4807 Jan Anninga Zwervers 2 3 0 0.00  
  4900 Dion Besseling Duyvesteyn 1 3 0 0.00  
  4028 Tom Achterberg Wapen van Nieuw-Beijerland 1 1 0 0.00  
  4935 Justin de Lange Team Harbour 1 0 0.00  
  4027 Piet Zeeman Wapen van Nieuw-Beijerland 1 1 0 0.00