Home | Bestuur | Algemeen | Competitie | Beker | Ranking | Jeugd | Links
Nieuws & Mededelingen - Toernooiagenda - Dagmarathon - Teams & Locaties - Downloads

180ers Ere Divisie 

pos nr. naam speler naam team aantal status
1 4863 Gino Blom The Shafts 18
2 4065 Michel van Roon Kaale Bull 2 15
3 4038 Arjan Brussaard De Boerenjongens 14
4 4942 Daniel Geysendorpher A Kind of Magic 12
5 4889 Geert Oorbeek Café t Spui 11
6 4312 Remco Schilperoord A Kind of Magic 10
7 4381 Pascal Buitendijk A Kind of Magic 7
8 4258 Mario Bollaart Kaaimannen 6
  4662 Patrick van den Boogaard De Dijkers 6
  4064 Marcel van Verk Kaale Bull 2 6
11 4839 Richard van den Boogaart The Shafts 5
  4691 Patrick Luijendijk A Kind of Magic 5
  4134 Gert-Jan Resoort De Boerenjongens 5
  4821 Jan Snoep Café t Spui 5
15 4375 Patrick van Haren Kaale Bull 2 4
  4813 Dion Hoegen Team 0186 4
  4140 Leo Kooijman Duyvesteyn 2 4
  4722 Marcel Koolmees Kaale Bull 2 4
  4831 Jeffrey Krijger De Boerenjongens 4
  4727 Simon Overkleeft De Stamgasten 4
  4391 Justin Schilperoord A Kind of Magic 4
  4809 Maurice Timmers Magic Bulltie 4
  4434 Alex Ton Zwervers 5 4
24 4759 Ger Boekee De Stamgasten 3
  4784 Ted Carbone De Dijkers 3
  4785 Mark Elderson OBL Globetrothers 3
  4069 Maarten van Ettinger De Stamgasten 3
  4278 Patrick Grisnigt Duyvesteyn 2 3
  4013 Len Klein De Dijkers 3
  4915 Carlo Kooiman Duyvesteyn 2 3
  4845 Michel Phielix OBL Globetrothers 3
  4568 Ronald Snaauw Magic Bulltie 3
  4634 Boyan Vogel Kaale Bull 2 3
34 4913 Sjoerd Bestebreur Café t Spui 2
  4560 Erik Bijl Kaaimannen 2
  4774 Raymond van der Hoeven OBL Globetrothers 2
  4567 Jan Hokke Magic Bulltie 2
  4744 Jordy Kaptein Zwervers 5 2
  4946 Dennis van Katwijk The Shafts 2
  4925 Bas Koolen Zwervers 5 2
  4408 Mitchel Krijger OBL Globetrothers 2
  4924 Mike de Kruijff The Shafts 2
  4045 Patrick Lips OBL Globetrothers 2
  4008 Arnod Timmermans De Dijkers 2
  4149 Jeroen Versnel Kaaimannen 2
46 4445 John Bestebreur Café t Spui 1
  4826 Jaco Boekee Team 0186 1
  4943 Mike Codami De Boerenjongens 1
  4844 Rene Douw OBL Globetrothers 1
  4031 Toby de Geus Duyvesteyn 2 1
  4870 Rory Goudswaard De Boerenjongens 1
  4200 Jaap van der Griend Zwervers 5 1
  4825 Jaap Kamp Team 0186 1
  4307 Maurice Kurtz De Dijkers 1
  4941 Mathieu de Loos Duyvesteyn 2 1
  4018 Marco Masson OBL Globetrothers 1
  4944 Ivar Meeldijk Café t Spui 1
  4040 Arne Merkus Magic Bulltie 1
  4862 Dieter Mourits Team 0186 1
  4947 Jordy Ollefers OBL Globetrothers 1
  4194 Ruben Schilperoord A Kind of Magic 1
  4344 Kees Schipper Magic Bulltie 1
  4114 John Schipper De Stamgasten 1
  4895 Robin Verhoeven Café t Spui 1
  4948 Gijs de Vos De Boerenjongens 1
  4543 Henri van Winden De Stamgasten 1
  4938 Frans de Winter The Shafts 1